Vítej na blogu o všem co mám ráda a co mě zajíma užij si zde zábavu

Únor 2014

AHOJ :3

16. února 2014 v 14:07 | Majka |  Deníček
Tak a vracím se zpět.Včera byl... teda v pátek byla Valentým :)Tak dal vám někdo dárek?My jsme si dělali ve škole srandu z jednoho kluka kterýmu se líbí trochu jedna holka že brečela kůli tomu že jí nedal dárek!!Škoda že na to neskočil.No pak ke mě šla kámoška a děla mi nehty a až asi 3. pokus se jí povedl.Pak jsem jí ukázala Mikyho (mojí želvičku) málem jí pokakal.Dala bych vám sem fotku,ale jsem u babičky.

Jinak sbíráte drahé kameny?Já jo mám jich jedna dve tři čtyři pět...............hmm devět málo hodně málo!Třeba moje kámoška jich má 42!!!Tyjo to co mě se to zdá teda neuvěřitelný,protože to tak stojí kdyby všechny prodala měla by podle mě alespoň 10 tisíc i víc.Říkala mi že jeden její malachit stál 400 Kč!No to je skoro (o 150 zhruba) jako za menší balíček mh.WOW!

KLIKNI A ZVETŠ!

Jak udělat bambuluku?

7. února 2014 v 16:48 | majka |  Tipy
Tak nevím umíte dělat bambulky?Já jo je třeba dobrý si jí přišít na čepici měla jsem baret a na něj jsem jednu přišila no pak to vypadala skvěle.Můžeta jí dát i do domku pro MH jako třeba polštářky.


Nejdříva si vzměte tvrdý papír na něj si načrtnete si dvě stejné kružnice do nich do středu další kružnice a vystříhněte!
Kdo si neví rady tak bílé části vystřihně te a ty černé nechte.
Více v cč.

Soutěž 2.zadání

5. února 2014 v 13:02 | majka |  Soutěže,párty,bleskovky apod.
No je tu další zadání.Asi se divite že píšu tak brzo je jen kolen 12:40.Jsem nemocná tady jen mě bolí trochu v krku tak jsem doma(byla jsem i včera)

V minulém kole vypadla ............................................

Zápis do clubíku

4. února 2014 v 10:59 | majka
Tak je tu zápis.Jen chci říct že jsem udělala pár změn desing je podle mě povedený takže ho nechám asi celýúnor,když se vám bude líbit no ale k věci tady je zápis do majka-clubu!!

Pravidla

1,Dáš ikonu clubu na blog
2,Nebudaš pomlouvat tento club
3,Pravidla mě moc nenapadaj
4,Tak prostě ty dvě pravidla plň
5,Plň hlavně pravidla číslo 4
5,To jsou všechna pravidla

Nebojte není jich moc jen první dvě plňte

Vyplň

1,přezdívku
2,blog
3,e-mail
4,oblíbené zvíře

Vše je poviné
No a toto je ikonka:


Doufám že se ikona líbí udělala jsem jí menší,aby šla dát na blog!

Nápad

1. února 2014 v 21:02 | majka |  o Blogu
Tak a mám nápad velkej nápad jo přímo obří založím si vlastní club.Super néééééé!!!!Jo ale bude exxtra budou v něm bleskovka a za ně členové clubu dostanou ceny no prostě bleskovky ale jen pro clubáky !!Chcete? (odpovězte)

Jo,a ještě jsem se vám nepochlubila!
No jo dřela jsem se s tím teárkem bylo tak zašpiněný(bylo na půdě).No a ve středu,ve středu ji táta přivezl.Jmenuje se Miky važí 8 dkg a je tak meličká.....................................Ježiši já tu klábosím a vy nevíte o čem no mé nové Želvičce.No k tématu maličká krunýř měří jen 69 mm.Tak ahoj pište hlavně jestli chcete ten club(ncchci ho dělat zbytečně)