Vítej na blogu o všem co mám ráda a co mě zajíma užij si zde zábavu

Leden 2014

První kolo je tu

31. ledna 2014 v 12:18 | majka |  Soutěže,párty,bleskovky apod.
No a je to tu první kolo soutěže soutěžní grafika:
Curran
Winter
Její fotka se mi nepovedla uložit je tu
T!motaj
Ebb
♥ClaWdúš*
Sežente si hlasy!!

Frankie je nádherná

28. ledna 2014 v 13:32 | majka |  Fotky
Tak jsem tu máme dost úklů protože jedeme na bruslením na den kdy se rozdávají výza tak máme na středu dost úkolů.No ale proč píšu že Frankie je nádherná no když jsem byla na začátku sbírání tak jsem jí neměla ráda ale když jí mám tak jsem moc ráda moc hezky se jí fotí a ona je prostě jako panenka dokanalá!!
Nio a tady její dokonalost v čemkoliv v drdůlcích a Venusiných botičkách!Krása
Papa


Jo a srdíčko tady od ♥ClaWdúš* no má od ní animku ale ještě předtím ♥ClaWdúš* ještě jsi mi neposlala fotku do soutěže přihlásilas se zde a zadání zde no tak pošli jinak tě asi vyřaadímNerozhodnýAsk

26. ledna 2014 v 20:40 | majka |  Deníček
Tak jsem tu narychlo chci vám oznámit že mám ask a jestli budete tak hodní a dáte mi nějkou tu otázku anebo mi něco lajkněte.Nabo nejlíp "sledujte mě"!! Tady (klikněte)no taky jsem se vás chtěla zeptat jestli se vám líbí ta profilovka co tam mám mám ještě nějaké v záloze!
Hlasujte v komentech podle poředí jak jsou za sebou(1. 2. 3.)
PaPa

Objednávka grafiky nová

25. ledna 2014 v 23:42 | majka |  od Vás pro Vás
Tak je tu druhá věrší objednávka!!
Desing
1,přezdívka
2,blog
3,email
4,s kým čím
5,barva
6,zvláštní přání

Popisky/nápisky
1,přezdívka
2,blog
3,email
4,slavo/a
5,barva
6,zvláštní přání

PNG srdce
1,přezdívka
2,blog
3,email
4,s kým čím
5,zvláštní přání

Animace
1,přezdívka
2,blog
3,email
4,s kým čím
5,zvláštní přání
Tu jsem vám sem ještě nedala tak je tu jedna provizorní doufám že se líbí kjopírujte s tímto zdrojrm:

Ta animka

Hrůzírna 3.kapitola

24. ledna 2014 v 20:15 | majka |  Monster High
Tak přicházím se třetím pokračováním mé knihy/příběhu Cleo a o Toralei v hlavních rolích díl dělam kračí taky se mi Cleo dostala do oblivy tak sem dám i její deniček z fotkama :P Tak k věci................
Více v cč.

Drakei

22. ledna 2014 v 20:46 | majka |  Monster High
Tak jsem tu z článkem pořádným jo teď bývají články dost slabý vím jsem trochu bez nápadů ale konečnéě mě něco napadlo!!Smějící seJo nový dess je kapku nepovedaný ale stěžovali jste si na výrazné barvy tak jsem zmírnila!
Promiń ebb ale oddělovače chci střídat neva??

No prostě něco..

21. ledna 2014 v 20:06 | majka |  Deníček
No moc nevím co říkat já chci něco napsat,ale nevím co?Jo a jestli jste mi uděla nějakou cenu tak mi nepište.Mám par přání komiksy Simpsonových-Hlavně Simpsonovi komiks komiksový úlet!!
No ale klidně jiný díli!

Je od ebb!

No další info/o mě

20. ledna 2014 v 19:29 | majka |  Deníček
Tak jsem zpět s dalším deníčkem nebo spíš se chci zeptat hrajete Shakes a Fidget já mám tři profili ale jsem u každého nazačátku asi v jednom ve 3 úrovni ve druhý ve 4 úrovně a ve třetí ve 1 úrovni (to je můj nejstarší)Hrajete taky?No a jinak jsem vyrobila nástěnku pro mé mh a nafotila jsem návod který vám sem dám, ale nevím kdy protže máme nový počítač a fotky sem nejdou moc ukládat je to jiný než na strym počítači ale na to si zvyknu tady pár protestů proti Drbněx
Druhý je zde nešel mi dát na blog


Hrůzírna 2.kapitola

19. ledna 2014 v 18:37 | majka |  Monster High
Další pokračování:Minulí díl zde

Hrůzírna

2.kapitola Přátelé/Nepřátelé
Cleo se otačila s brek utíkala domů.
Ahoj"řekl jí doma Deuse."Co jsi nakoupila?"zeotal se jí,ale ona mu neodpověděla.Om však neřešil pokračoval ve hraní videoher.Cleo si lehla do postele a vytáhla svůj deník napsala:Milý deníčku si už nikdy nevstanu asi nadosmrti budu ležetb v posteli a psát hvězdičky na papír pak se vždy rozpláču a budu kňučet do té doby dokuť nepříde Deuse a neřekne ať vdtávám a já mu řeknu celý příběch on seš zasměje a odejde a tak to bude den co den až do mé smrti:Pak ji to však nebavilo a šla na sváču dala si sušenky ovesné a pak to zapila téměř skyslím mlékem.
Ráno byla ve škole velice smutná."Ahoj co je?"Zeptala se jí Clawdeen,ale ona neodpovídala jen se na ní podívala jako na blázna a pak se rozplakala."Mňou,ona.."Toralei chtěla čapnout příležitost strapnit svého protivníka Cleo,ale pak jí napadlo že bude lepší udělat si z ní nej kámošku a pak ji strapnit pořádně!(to je celá Toralei)".....jí umřela chudák praprababíčka"dopověděla Toralei."Proč jsi to řekla myslela jsem že mě nenávidíš"zeptala se Cleo"Já už vím že bych tě neměla dráždit že je hloupé s tebou soutěžit myslím že bychom mohli být zas kámošky!"odpověděla jí.
Cleo se pak vrátila domů začla psát do deníčkku:Můj drahý deníčku nedokážeš si představit co se mi dnes stalo.Jo Toralei mě přetala nenávidět možná jsem se zmílila Ghoulie se mnou dnes stejně nemluvila(nepřišla do školy)ani mi ale nenapsala už od toho děsivého dne co otevřeli tu blbou Hrůzírnu.
Cleo další ráno už bylo líp ale stále byla smutná.Nic jí neusnadnilo že se s ní nikdo nepovídal a když už tak o té Hrůzírně."Cleo byla jsi v Hrůzírně je to tam super"řekla jí Frankie"Nechte mě bhít prosím!!!!!!"Toralei chytila příležitost...........
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Info

19. ledna 2014 v 13:28 | majka |  o Blogu
Takže daůší informace tíkající se blogu začnu affs...............
Affs-Má milá affs budu vybírat do best ale ještě předtím udělám takovou malou kontroličku prostě do komentů napište affs-ano/ne (jen jedno samozdřejmě).
Omluva-Omlouvám se T!motej za to že jsem:No ono to bylo takhle ona napsala na blog že končí já jí na to napsala Škoda a nějaký smajlíky ona reagovala a nepsala že se ale zůčastní mé soutěže no a já jsme tak blbá (pardon) že jsem to přečetla jako že se nezúčastnítý soutěže a napsala jsem škoda a smajlíka smutnýho.Zato se chci moc omluvit!
Obědnávka-Udělám obědnávku grafiky ale nechci aby si pak objednali jen tři lidi takže napište do komentíků jestli chcete objednávku a čeho!
Přezdívka-Jen mě tak napadlo si udělat změnu a jinak se přezdívat napadlo mě:Cibulka anebo Kareta ani nevím proč ale asi ta Cibulka je lepší nemyslíte?Hlasujte v anketě!
Dik je to od Deminky

Pokojík-koupelna

18. ledna 2014 v 15:27 | majka |  Moje výrobky
Tak další pokojík dáme se do toho :)
Takže vana s motivy moře moje výroba z krabičky na svačinu,hned vedle je hrad z písku.Umyvadlo z čipsíků.Koberec se mi moc líbí je z stabevnice kterou mám od tří let ale stále se hodí.Záchody od kyselého prášku do kterého si máčíte lízátko.A pak telka ta není moc vidět jue to nějaká krabičkaSmějící se
Líbí se vám?

Menu

16. ledna 2014 v 18:37 | majka |  o Blogu
Tak v menu jsem udělala změny.Nejdříve obrázky v rubrikách:

Zvířecí kamarádi

15. ledna 2014 v 16:43 | majka |  Zvířátka
Byla jsem s kamarádkou na Praze plné strašidel no nevim kolik jsme měli a nechce se mi to študovat takže táta a děda teď dělaj králíka.Fujjj!!!!Jinak kamarádka mi ukázala nějakou stránku na které se dělají webovky tak si asi založim nějakou o zvířatech.Slíbila jsem ji že sem dám na její web reklamu ale ona ho nemá hotový tak později no jinak čau!
Bylo to tu už dřív ale já jsem byla natěšená na soutěž že jsem to dala do rozepsaných a teď nevím co přidat je to článek z 12.1. ahojíík!!!!


Soutěž 1.zadání

14. ledna 2014 v 7:45 | majka |  Soutěže,párty,bleskovky apod.
Tak první zadaní je tu nejdříve ale přehled soutěžících:
T!motej
♥ClaWdúš*
Winter
Curran
ebb
Jedna,dva,tři.čtyři,pět,super to je dost!!
Oddělovač zkoušela jsem dělat do soutěže pro výherce a tebhle je nejhnusnější dělám ceny teď to snad nevaNerozhodný
více v cč.

Ceny

11. ledna 2014 v 10:53 | majka |  od Vás pro Vás
No moc se mi nechce psát tak jsem dostala nádhernou animaci od Petrusky.Jinak už ukončuji přihlašování do soutěže udělám první kolo soutěže už v pondělí jsou tam zapsaní více lidí než 4 a to stačí Smějící se
Tady animace/cena

Díky moc!

Nový pokojík

10. ledna 2014 v 14:55 | majka |  Moje výrobky
Ahoj tak konečně má Lagunka a Frankie svůj pokojík (doufám že jim nevadí že mají pokojík společně).No také jsem se nepochlubila s dárky tady seznem..........................................

Cleo
Ghouliu
Deuse
Postel pro Spektru
Polštářek(vyšívaný)
Kapesní nožík
Lampičku
Uno
Mh hru
Nalépky na mobil
Knížku na korákováíni
Potřebi korálkování
Čokoládu
Pendreky
Sukni
atd.Keep clam and collcet dolls

8. ledna 2014 v 19:57 | majka |  Monster High
Tarantule* dala na blog článek a v něm stálo:Dej si to na blog, jestli sbíráš panenkyUsmívající se
tak tady:..........................................No nešlo mi to dát na blog takže sem.Takže aby tento článek nebyl prázdný tak nějaký obrázky by me!!!

O mě

8. ledna 2014 v 8:49 | majka |  Deníček
Ahoj tak něco chci také napsat osobě jelikož si o mě nemůžte moc udělat obrázek když o mě nic nevíte.

Barva vlesů
Mám hnědé vlasy vlníté nosím v culíku ale teď se mi začíná více líbit je nosit v copácích.
Barva očí
Také hnědé podle mě se velice hodí k vlasům!
Barva pletí
Tmavá né nejsem romka ale podle mě nemám takovou tu tipickou bílou pleť spíše takovou tmavší.
Tak

Oblíbená barva
Poměnková modrá!!
Oblíbené zvíře
Želva
Zelenavá
A druhý můj nej druh želv
Hvězdnatá

Oblíbené jídlo
Porková polívka

Oblíbený film
Titanic
Ani moc nejsem na slaďáky ale na tom filmu se mi líbí spracování.

Oblíbený seriál
Monster high
Kdo přežije (survivor)

Oblíbená země
Španělsko
Česko

Koníčky
Malování
Blogování
Vyrábění

No to by stačilo čau!

Chcete je?

6. ledna 2014 v 14:24 | majka |  od Vás pro Vás
Tak jak se máte já fajn.Co? vrtá vám hlavou nadpis?Chcete je? co to znamená zde jste se dozvěděli o maskotech tak jsem vyrobila jiné a napadlo mě že se vám budou líbit a že by jste je chtěli tak nevím mohli jste si je cca 3 min. vyrobit, tak jak?
No více v cč
Něco takového můžete vyhrát v soutěži!

Soutěž

5. ledna 2014 v 12:25 | majka |  Soutěže,párty,bleskovky apod.
Tak a je tu konečně ta soutěž.Píšu konečně protože ta minulá nějak nevišla měli jsme bproblémi s počítačem,bylo málo lidí atd.Ale nová soutěž bude ještě lepší nazvala jsem jí soutěž nejlepší adminky!Vyberete si nějakou mh která se vám líbí a budete plnit úkoly.Např.Udělat úpravu na téma zima s monsterkou kterou jste si vybrli!
Ceny:
1místo:PNG srdíčko,popisek,oddělovač,grafický výrobek,srdíčko s nápiskem+reklama na mém blodu
2místo:PNG srdíčko,popisek,oddělovač,grafický výrobek+reklama na mém blogu
3místo:PNG srdíčko,popisek,oddělovač,+reklama na mém blogu

Každý jetě dioplomek za účest včetně těch co se nedostali mezi polední 3

Přihláška:
1,přezdívka
2,blog
3,e-mail
4.monsterka s kterou chcete hrát


Zapisujte se do 15.1. 2014!
Pokuď se nezapíšou alespoň 4 lidi soutěž se roší!